Individuální

KONZULTACE UPŘÍMNOSTI

Radikální upřímnost můžete zažít i v rámci individuálních konzultací. Konzultace poskytuji v češtině i angličtině, a to obvykle v úterý, středu a čtvrtek mezi 10 a 21 hod.

Mými klienty jsou podnikatelé, manažeři, zaměstnanci i studenti. Často pracuji s lidmi z oblasti IT a umělecky zaměřenými osobami. Doposud jsem se v konzultacích a terapii setkal s lidmi ze 4 kontinentů a více než 20 zemí.

Pokud právě stojíte na těžké životní křižovatce, řešíte problémy v komunikaci, zažíváte potíže se seznámit nebo si udržet vztah, případně hledáte novou cestu k sebezdokonalování se, ozvěte se mi. Principy radikální upřímnosti mohou zásadně pomoct i vám.

Vhodné pro:
muže i ženy všech věkových kategorií, kromě malých dětí

Cena za 50 minut:
1 000 – 1 500 Kč

Adresa soukromé praxe:
Eliášova 7, Praha 6

Objednat seVíce informací

Mgr. Sebastian James

Český psycholog, psychoterapeut a lektor. Praxi získal pod vedením Brada Blantona, amerického psychoterapeuta, lektora a zakladatele směru radikální upřímnosti a autora knihy Radical Honesty, kterou v Sebastianově překladu vydává od roku 2016 nakladatelství Maitrea.

Absolvent pětiletého studia Psychologie

Praxi v psychoterapii a vedení workshopů získal v České republice a USA. Absolvoval také pětiletý výcvik v psychodynamické práci se skupinami, tříletý výcvik v systemické partnerské terapii a čtyřletý výcvik orientovaný na Gestalt terapii.

Žák mezinárodně uznávaných odborníků na duševní zdraví

Mezi jeho učitele patřili například Brad Blanton, Susan Campbell a John Scherer. Všichni tři byli v šedesátých letech přímými žáky zakladatele Gestalt terapie Fritze Pearlse.

Jediný certifikovaný lektor Radikální upřímnosti v České republice

Skupinové workshopy a individuální sezení doposud vedl také v Německu, Řecku, Francii, Polsku a na Slovensku.

Zkušenosti účastníků