Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Večer upřímnosti

16. 9. 2021 | 18:00 - 21:00

|Opakující se Akce (zobrazit vše)
Každý lichý čtvrtek
300Kč – 500Kč

Nevšední setkání v atmosféře otevřenosti a naslouchání

Večery upřímnosti jsou skvělou a bezpečnou ochutnávkou světa Radikální upřímnosti. Setkání se koná každých čtrnáct dní v centru Prahy a účastnit se můžete jednorázově nebo opakovaně.

Přijďte si vyzkoušet, jaký vliv může mít na náš každodenní život pravidelné sdílení v atmosféře otevřenosti, naslouchání a vzájemné podpory ve společnosti podobně smýšlejících lidí. Pocítíte svobodu, blízkost a svěžest a pomůže vám to dlouhodobě zlepšit vaše mezilidské vztahy i vztah k vám samotným.

Vhodné pro: muže i ženy všeho věku, úplné začátečníky i absolventy workshopu Radikální upřímnosti.

Přihlásit se

Program večera

Na večeru upřímnosti se obvykle sejde skupina přibližně 12 účastníků. Společně rozvíjíme schopnost upřímné komunikace a sdělování i přijímání užitečné zpětné vazby.

První část: 18:00 – 18:40
První slouží ke společnému naladění se. Každý účastník má možnost se krátce ohlédnout za tím, co se v jeho životě za uplynulé týdny událo a co osobně vnímá jako důležité.

Druhá část: 18:40 – 20:40
Druhá, hlavní část, je prostorem pro upřímné sdílení všeho, s čím se v současnosti ve vlastním životě potýkáme, jaké prožíváme emoce, co se nám nedaří či jaké před námi stojí překážky a výzvy. Tato část je dobrovolná a většinou se kvůli času nedostane na každého. Je proto potřeba se o čas trošku porvat.

Třetí část: 20:40 – 21:00
Závěrečná část se nese v duchu experimentování s přímočarým sdělováním ocenění a výhrad. Učíme se sdělovat i přijímat zpětnou vazbu takovým způsobem, který je upřímný, užitečný a přitom ohleduplný.

Přihlásit se

Cena
300 – 500 Kč
(dle finančních možností)


Lektor workshopu:
Mgr. Sebastian James

Český psycholog, psychoterapeut a lektor. Praxi získal pod vedením Brada Blantona, amerického psychoterapeuta, lektora a zakladatele směru radikální upřímnosti a autora knihy Radical Honesty.

Jediný certifikovaný lektor Radikální upřímnosti v České republice – Skupinové workshopy a individuální sezení doposud vedl také v Německu, Řecku, Francii, Polsku a na Slovensku.

Překladatel knihy Radical Honesty do českého jazyka – Knihu Brada Blantona Radikální upřímnost v Sebastianově překladu vydává od roku 2016 nakladatelství Maitrea. Stáhněte si ukázku zdarma.

Více o lektorovi

Podrobnosti

Datum:
16. 9. 2021
Čas:
18:00 - 21:00
Cena:
300Kč – 500Kč

Místo konání

Centrum Šestý smysl
Široká 14
Praha 1, 11000

Pořadatel

Sebastian James
Telefon:
+420 602 333 801
E-mail:
sebastian@radikalniuprimnost.cz