Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Překroč svůj stín – víkendový workshop

20. 11. 2021 - 21. 11. 2021

|Opakující se Akce (zobrazit vše)

Jedna akce dne 26. 3. 2022 v 0:00

5900Kč

Odemkněte nevyužitou sílu vašeho stinného já

Unikátní workshop, který vám pomůže nahlédnout do temných a vytěsněných částí vaší osobnosti. Právě zde totiž leží mnoho nevyužitých zdrojů, které vám mohou pomoci stát se více celistvými a vyzrálými lidmi, získat více osobní síly a sebedůvěry, mentální i fyzické energie a osvojit si nové efektivní způsoby komunikace a řešení konfliktů.

Přihlásit se

Prozkoumáte charakterové rysy, vlastnosti a chování, které jste se naučili v sobě odmítat či potlačovat a u ostatních odsuzovat. Vyzkoušíte si cítit, jednat a komunikovat nejrůznějšími způsoby, které jste dříve považovali za neakceptovatelné. Odemknutím a porozuměním těmto částem osobnosti si otevřete cestu k jejich následnému tvůrčímu a konstruktivnímu kultivování.

Zjistíte, že není potřeba snažit se opakovat více toho, co už umíte, ale naopak začlenit i vaše části, jež jsou potlačené, nevědomé či schované – tedy doposud ukrývající se ve vašem stínu. Cílem workshopu je tyto opomenuté stránky vaší osobnosti zdravým způsobem integrovat, abyste je mohli v těžkých životních situacích využít pro prospěch vás samotných i vašich blízkých.

„Vědomá znalost vlastní temnoty je klíčovým předpokladem, abych se dokázal vypřádat s temnotou ostatních lidí.“
– Carl Gustav Jung

Co vám workshop přinese:

  • Odemčení dříve skrytých a vytěsněných složek vaší osobnosti získáte více osobní síly, sebedůvěry a větší pocit celistvosti.
  • Nové a neotřelé způsoby řešení konfliktů a složitých situací ve vašich osobních i pracovních vztazích, které tím získají vyšší kvalitu.
  • Více mentální i fyzické energie, která jde ruku v ruce s pocitem svěžesti a živosti, jež přináší autenticita.
  • Větší schopnost vyrovnávat se s temnými stránkami ostatních lidí, které se vás tak již nebudou tolik dotýkat.
  • Pochopení a porozumění některým naučeným vzorcům chování, které si po velkou část života nesete, a jejich překonání.
  • Nové přátele a kamarády s podobnými zájmy, se kterými se můžete potkávat nadále i mimo workshop.

Přihlásit se

Program workshopu

SOBOTA: 9:30 – 19:00

První den začneme tím, že se seznámíme a následně začneme odhalovat některé z našich stinných stránek. V další části definujeme naše osobní výzvy a prozkoumáme automatické vzorce chování, které jsme si osvojili v dětství. Budeme zjišťovat od kterých lidí pocházejí, jakým způsobem nás ovlivňují a jaké aspekty našeho „já“ jsme raději vytěsnili do stínu.

Ten následně podrobíme poctivé analýze, abychom zjistili, zda jsme do stínu omylem nevytlačili i něco užitečného, co nám nyní schází k větší celistvosti a dospělosti. Na základě práce ve skupině a cvičení ve dvojicích či trojicích objevíme naše stínová „alter ega“ a postupně se seznámíme s jejich skrytými talenty a dovednostmi. Pokud to účastníkům workshopu dovolí čas, zakončíme den společnou večeří, na níž si můžeme zahrát několik i nevážných seberozvojových her.

NEDĚLE: 9:30 – 17:00

Velkou část neděle věnujeme uvolňování tvůrčí síly z naší temné stránky a postupné integraci našeho stínu. Inovativním způsobem práce s technikou horké židle znovu získáme přístup k užitečným dovednostem, které jsme v minulosti buď odmítli, zapomněli nebo jsme o nich doposud dokonce ani nevěděli. Místo bojování s vlastním stínem se od něj začneme učit novým strategiím jednání a komunikace, které nám pomohou úspěšně vykročit vstříc ku smysluplné budoucnosti.

V poslední části workshopu Překroč svůj stín se proto budeme věnovat objevování a přezkoumání vlastních životních cílů a směřování, abychom na základě nově nabytých dovedností a energie vytvořili konkrétní akční plán, jenž si každý účastník odnese domů.

Přihlásit se

Zvýhodněné ceny
* V případě platby 60 dní před datem konání je cena workshopu 5500 Kč
** V případě čistého ročního příjmu do 400 000 Kč je cena workshopu 4500 Kč (napište mi to do přihlášky)

Storno podmínky
Pokud se workshopu nemůžete zúčastnit, máte možnost svoji platbu převést na některý z budoucích termínů. Dejte mi to však vědět alespoň 8 dní před datem konání. Po uplynutí této doby platba propadá.

Podrobnosti

Zahájení:
20. 11. 2021
Ukončení:
21. 11. 2021
Cena:
5900Kč
Rubrika Akce:

Místo konání

Centrum Šestý smysl
Široká 14
Praha 1, 11000