"Když vás už nebaví lhát a předstírat..."

Co očekávat

Radikální upřímnost je směr komunikace, který vás vede k říkání pravdy sobě i druhým. O tom, co se vám stalo, co cítíte a co si skutečně myslíte.

Na čem směr stojí

Základem je odmítnutí lhaní, zatajování a překrucování skutečnosti. Takové jednání nás totiž dlouhodobě vyčerpává a ničí mezilidské vztahy.

Co mi to přinese

Větší upřímnost v životě se vám bude zdát zpočátku příliš riskantní a nevhodná. Zjistíte ale, že většina situací dopadne mnohem lépe, než jste čekali.

Radikální upřímnost je o schopnosti uzavřít minulost, staré křivdy a začít komunikovat novým způsobem. Vyžaduje to trochu odvahy, disciplíny i cviku, ale výsledek za to stojí.
Chcete vědět víc?


Mgr. Sebastian James

Český psycholog, psychoterapeut a lektor. Praxi získal pod vedením Brada Blantona, amerického psychoterapeuta, lektora a zakladatele směru radikální upřímnosti a autora knihy Radical Honesty.

Překladatel knihy Radical Honesty do českého jazyka.

Knihu Brada Blantona Radikální upřímnost v Sebastianově překladu vydává od roku 2016 nakladatelství Maitrea. Stáhněte si ukázku zdarma.

Jediný certifikovaný lektor Radikální upřímnosti v České republice

Skupinové workshopy a individuální sezení doposud vedl také v Německu, Řecku, Francii a na Slovensku.

Lhát je normální.
Odvážné je být autentický

Vyberte si typ setkání, které vám vyhovuje. Techniku radikální upřímnosti se naučíte v bezpečném prostředí tak, abyste ji mohli využít i v běžném životě.

15. 5. - 23. 5. 2021
10. 10. - 11. 10. 2020
Každý druhý čtvrtek

Jste připraveni zapojit
RADIKÁLNÍ UPŘÍMNOST
do svého života?
Vyberte si kurzKontaktujte mě

Stáhněte si zdarma ukázku knihy
Radikální upřímnost

Celosvětový bestseller dr. Brada Blantona, kniha Radikální upřímnost, byla přeložena do 14 jazyků a prodalo se více než 150 000 kusů. Nechte si zaslat ukázku zdarma a uvidíte, zda se vám bude také líbit.